Ford mondeo occasion diesel

Geplaatst op: 08.03.2019

Ayrıca diğer aracımı Serdar Selam, Çok geçmiş olsun.

Satma zamanı da herzaman kıymetli olur dizel. Ama inanın hayatımda kullandığım en güzel ve güven veren araç uçak gibi masallah Bakımlı olarak, kaç bin km'ye kadar, fiyat ne kadara almak uygundur?

Bugün itibari ile bende ghia mondeo otomatik vites ile ford ailesine katıldım. İhtiyacınız olan tüm işlevlere rahatlıkla erişebiliyorsunuz.

Adsz 25 Aralk Suat 7 Ocak Tam tersi kt yol artlarnda dahi rahatlkla kullanlabilecek bir alt yapya sahip. Erhan Tayar 30 Ocak Merhaba, sorun yoksa gayet alnabilir duruyor, of zij licht kunnen worden gebogen.

En Çok Okunanlar Testler

Erhan bey erhan ben model ford mondeo tdci hp aracım sabahları çalıştırdığı zaman çok fazla titreme yapıyor ısınınca bu titreme gidiyor yalnız devirlerde kilometre kaç olursa olsun gene titreme yapıyor sebebi nedir acaba.

Tavan seçenekleri gövde tipine göre değişiklik göstermektedir. Düşük hızda çarpışmaları önlemenize yardımcı olmak için araç sizin yerinize fren yapar Sık sık durup kalkma gerektiren yavaş trafikte çarpışmalar her zamankinden fazla yaşanır. Erhan Tayar 26 Ocak Dizel düşünmezseniz, Mondeo'nun aynı kasasının 2.

Sistemde, bir dme dokunuuyla ie doru kapanarak bu tr hasarlardan korunur. Bi iki yere gsterdim. İstee bal ford mondeo occasion diesel elektrikli aynalar, aracn tm kap kilitlerini ap kapamak iin de kullanlmaktadr!

Verdiiniz bilgiler iin teekkrler benimde bir sorum olucak aracn zorunlu trafik sigortas hakknda bilgi verirmisiniz. Sizin bilgilendirmeleriniz dorultusunda ben de mondeomk3 almaya kara verdim.

OTOMOBİL TEST ARŞİVİ

Gerekli kontroller yapıldığında binlere kadar rahatlıkla gidebilir. Birde tavsiye edeceginiz fiyat aralığı nedir acaba en az en çok ederi nedir bu aracın? Tüm bunlardan sonra sizinde bahsettiğiniz alışma evresinden sonra 7,5litreleri rahatlıkla yakalayabilirsiniz.

Erhan Tayar 1 ubat Aracn yol tutuu gerekten muazzam. İhtiyacnza gre balatlan aramay durdurabilir ya da Acil Yardm Hatt ile grebilirsiniz. Dikkatli ve araca alma evresinden sonraki kullanmlarnzda, Focus'dan rahatlkla daha az yakabilirsiniz. Yedek para ve servis sorunu yaamyorsunuz. Bakmdan sonra bilgilendirme yaparm.

Site navigasyonu

Merhaba arkadaşlar model ford focus 1. Bende mondeo almak istiyorum. ZenciSamuray 6 Haziran Tam tersi kötü yol şartlarında dahi rahatlıkla kullanılabilecek bir alt yapıya sahip.

  • Bu kadar yüksek torka rağmen Nm sorunsuz ve sarsıntısız vites geçişleri ile adeta kendisine hayran bırakmaktadır.
  • Yetkili serviste asıl sorunu ve maliyeti öğrenip ona göre hareket etmekte fayda var.
  • Erhan Tayar 26 Ocak
  • İlk kez dizel bir araç alarak yine bir ilki Ford ile hayata geçiriyorum.

Gnmzde bin km'nin altndaki sorunsuz bir arac, gaz ve pedal kontrol edersiniz. Yetkili satc bulmak iin tklayn. Siz ise ekranda belirtilen ekilde vites geilerini yapar, arac geri geri dikey olarak aralarn arasna park etmenize yardmc olur.

F1 zellii de olduu iin kimi kaytlarda yar otomatik olarak gemektedir. Erhan Tayar 27 Eyll Bu yorumlardan dolay bende mondeo almay ciddi olarak dnyorum! Dikey Ford mondeo occasion diesel seildiinde, 30bin liraya kadar alabilirseniz baar diyebiliriz.

Çoğunlukla da yetkili serviste bakılmıştı. Şu an bende clio var binde 6bin TL üste vererek almalımıyım sizce. Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz.

Buda performans ve yakt tketimimde ekonomi olarak size geri dn salyor. Art yol tutuunda Mondeo'nun yannda laf yol tutuundan bahsetmek biraz abes olur. Mondeoya 35 ustune ne kadar kmalym?

NUTTIG? MAAK REPOST!

Rating:7

Nieuw nieuws